•  

    0288 417 11 21

  •  

    info@ltso.org.tr

Meslek Komiteleri, Meslek gruplarınca seçilecek 5-7 kişiden, üye sayısı 10.000’i aşan Odalarda 5-7 ve 11 kişiden kurulur.
Ayrıca aynı sayıda yedek üye seçilir. Meslek Komitelerinin seçimi Kanunda yazılı Usul ve Esaslara göre gizli oyla ve
Yargı Gözetimi altında yapılır. Meslek Komitelerine seçilen hakiki şahıslar bizzat kendileri; hükmi şahıslar ise ana mukaveleleri
gereğince hükmi şahsı temsil ve ilzama yetkili olan kimseler tarafından temsil edilir. Temsilci, şirketinde temsil ve ilzam yetkisini
muhafaza ettiği sürece Odadaki temsilcilik görevi bir seçim devresi devam eder.


Meslek Komitelerinde vuku bulacak değişiklikler Oda Genel Sekreterliği’nce Birliğe bildirilir. Meslek Komitelerinin görev süreleri 4
yıldır. Her Meslek Komitesi kendi üyeleri arasında dört yıl için gizli oyla bir Başkan ile bir Başkanvekili seçer. Sürelerini bitirenler
yeniden seçilebilir. 
     
1.MESLEK GRUBU      
EREN KURU KOMİTE BAŞKANI OZAN TEKSTİL İŞ ELBİSELERİ
ERDEM GÜRE KOMİTE BŞK. YARD. MARKA MODA GİYİM
UFUK YÜRÜK ÜYE GHEDTO GİYİM
LÜTFİ BAYKAN ÜYE BAYKAN MODA ANONİM ŞİRKETİ LÜLEBURGAZ ŞUBESİ
LÜTFÜ KARAKAŞ ÜYE KARAKAŞ BEBE
     
     
2.MESLEK GRUBU      
TÜRKER DAYIOĞLU KOMİTE BAŞKANI YENİ DAYIOĞULLARI UN,GIDA VE TARIMSAL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İBRAHİM SÜVEŞ KOMİTE BŞK. YARD.  
UFUK KESKİN ÜYE CEBELLİ UN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ÖMER ŞAMİL BEŞER ÜYE ERGENE HAYVANCILIK TARIM VE GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SELAHATTİN KARABAŞ ÜYE KARABAŞ ZAHİRE TARIM
ERSİN YAPA ÜYE  
ERSİN AYDIN ÜYE AYDINLAR TARIM
     
     
3.MESLEK GRUBU     
CEYHUN ALKAN KOMİTE BAŞKANI ALKAN YAPI VE OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
CEMAL KARAN KOMİTE BŞK. YARD. KARAN İNŞAAT
SİYAMİ ASLAN ÜYE ASLAN YATIRIM İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
A.AHMET BÜYÜKBÜCE ÜYE PINAR İNŞAAT EMLAK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
SİNAN DEMİR ÜYE  
SACİT ÇİMENTEPE ÜYE E.S.F.ENERJİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İSMAİL YILDIZ ÜYE ÖZ YILDIZ İNŞAAT TEKSTİL GIDA TURİZM İÇ VE DIŞ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
     
     
4.MESLEK GRUBU      
CAVİT ERGİNER KOMİTE BAŞKANI LÜLEBURGAZ GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
HASAN ŞANDIR KOMİTE BŞK. YARD. ŞANKUR KURUYEMİŞ
İLHAMİ CEBELLİ ÜYE ÖZCEBELLİ GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
FAHRİ CÖMERT ÜYE CÖMERT PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
CENGİZ ARDA ÜYE ARDALAR GIDA PAZARLAMA VE DAĞITIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İLHAN CEBELLİ ÜYE ÜÇLER GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ŞEMSETTİN ÖZTÜRK ÜYE ÖZTÜRKLER UNLU MAMÜLLER VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 
     
     
5.MESLEK GRUBU      
ERDEM DÜVENCİ KOMİTE BAŞKANI DURU ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ LİMİTED ŞİRKETİ
MEHMET İKİZLER KOMİTE BŞK. YARD. DOST ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
AHMET YILDIRAY SAYAR ÜYE ŞANSAL SAYISAL
FAHRİ ÖZKAN ÜYE SINIRLI SORUMLU LÜLEBURGAZ ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ
ÖZGE ALTINTAŞ ÜYE ÖZGE AMBALAJ
     
     
6.MESLEK GRUBU      
FATİH CENKÇİ KOMİTE BAŞKANI TAHA LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
METİN BİRİNCİ KOMİTE BŞK. YARD. AYBİR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
HASAN GÜLTEN ÜYE TRAKTAŞ BETON VE BETON ELEMANLARI
TURGUT DURMAZ ÜYE DORUK METAL
SAVAŞ GİRGİN ÜYE GİRGİN MAKİNE BAKIM VE İMALAT SANAYİ TİCARET
     
     
7.MESLEK GRUBU      
ŞERİF TUZCU KOMİTE BAŞKANI TUZCULAR TAŞIMACILIK TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ
AHMET BATUR KOMİTE BŞK. YARD. BATUR OTO
AHMET GİRGİN ÜYE AHMET GİRGİN TAŞIMACILIK
TANSEL DİBEK ÜYE GÜVEN NAKLİYAT
ŞENTÜRK ULUDAŞ ÜYE ŞENTÜRK KIRTASİYE
     
     
8.MESLEK GRUBU      
GÖKHAN GÜRBÜZ KOMİTE BAŞKANI BEYDAĞ TEKSTİL MOBİLYA AKARYAKIT İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ENDER KORAL KOMİTE BŞK. YARD. ANKARA MOBİLYA
AYTAÇ AKSOY ÜYE AKSOYLAR TÜKETİM MADDELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
KORAL ÇALIŞIR ÜYE ÇALIŞIRLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
YUSUF GÜRELER ÜYE MODMO EMOZİONE MUTFAK
     
     
9.MESLEK GRUBU     
HAKAN ÜNAL KURTULDU KOMİTE BAŞKANI KALE OTOMOTİV
İ.FEVZİ ÇAKMAK KOMİTE BŞK. YARD. ÖZEL ÇAKMAK OTOMOTİV VE SERVİS HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İBRAHİM EREN ÜYE EMRE OTO KİRALAMA NAKLİYE OTOMOTİV TARIM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
BÜLENT UZUNCA ÜYE UZUNCALAR
NECAT ERCAN ÜYE ERCAN OTOMOTİV
     
     
10.MESLEK GRUBU      
ASIM SERDAL KOMİTE BAŞKANI ASSA PETROL LTD.ŞTİ.
ZİYA DOĞAN KOMİTE BŞK. YARD. DOĞAN PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ZAFER GİRGİN ÜYE GÖRAL PETROL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA-İNŞAATÇILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ERCAN DALOĞLU ÜYE  ÖZEN TİCARET SİGORTACILIK ARACILIK HİZMETLERİ
YAVUZ ARABACIOĞLU ÜYE ÖZÇETİN AKARYAKIT,TARIMSAL ÜRÜNLER,TURİZM,NAKLİYE YEMEK SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
     
     
11.MESLEK GRUBU      
İLKNUR ULU KOMİTE BAŞKANI İLETİŞİM EMLAK
ALİ MERT KOMİTE BŞK. YARD. VİZYON GAYRİMENKUL
SELÇUK BAYRAKTAR ÜYE BAYRAKTAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İSMAİL İŞBAŞARAN ÜYE İSMAİL İŞBAŞARAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
BÜLENT KAYA ÜYE DORUK EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ 
     
     
12.MESLEK GRUBU     
MEHMET GÜL KOMİTE BAŞKANI HABİBOĞLU İNŞAAT GIDA ENERJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ANIL AY KOMİTE BŞK. YARD.  
ŞEVKET MUNTAŞ ÜYE BARKIN ORGANİZASYON VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
İSMAİL CEM HOR ÜYE  
VELİ ŞAH ÜYE CARMEN ÇİÇEK DAVET VE ORGANİZASYON
     
     
13.MESLEK GRUBU      
SERAP KAMACI KOMİTE BAŞKANI LİDER PANEL ÇİT SİSTEMLERİ
RAŞİT ANDIÇ KOMİTE BŞK. YARD. RAŞİT ANDIÇ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
AZİZ VURUCU ÜYE DERYA TİCARET
BAYRAM GÜMÜŞTEKİN ÜYE HAK-TAN DEMİR HIRDAVAT İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
HÜSEYİN KUŞCU ÜYE KUŞCU TİCARET
     
     
14.MESLEK GRUBU      
REMZİ ŞİMŞEK KOMİTE BAŞKANI ÖZEL LÜLEBURGAZ SÜRÜCÜ KURSU
RAİF ÇOBANOĞLU KOMİTE BŞK. YARD. ÇOBANOĞLU OPTİK GIDA TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ANIL TUNA ÜYE ÖZEL ANIL TUNA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİK LİMİTED ŞİRKETİ
ABDULLAH İŞCAN ÜYE  
İSMAİL DOĞANER ÜYE ERDİ EĞİTİM HİZMETLERİ GIDA EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
     
     
Tweetle