•  

    0288 417 11 21

  •  

    info@ltso.org.tr

YÖNETİM KURULU BAŞKANLARI :

 

Ali Rıza Bölükbaşı

04.01.1950 - 28.03.1950

Ahmet Şimşek

28.03.1950 - 08.07.1952

Feyzullah Çarıkçı

03.04.1954 - 31.05.1955

 

01.12.1958 - 23.06.1960

 

07.12.1966 - 03.09.1969

Hüsnü Bilginer

08.12.1955 - 13.01.1958

Şevki Erkal

02.08.1960 - 24.01.1961

Ali Fidan

13.01.1958 - 01.12.1958

İbrahim Güreler

31.05.1955 - 08.12.1955

Mehmet Fethi Özbek

24.01.1961 - 30.11.1964

Kemal Dönmez

30.11.1964 - 07.12.1966

Mehmet Ali Ceylan

08.07.1952 - 03.04.1954

İrfan Uysal

03.09.1969 - 03.12.1969

Kazım Engin

03.12.1969 - 03.12.1969

 

28.11.1974 - 21.12.1980

Mustafa Havuç

29.11.1073 - 28.11.1974

İlhan Uysal

25.12.1980 - 01.02.1986

Salih Barut

04.02.1986 - 21.11.1987

Naci Çarıkçı

21.11.1987 - 04.06.1990

 

20.03.1992 - 08.06.2013

Ahmet Özbilen

04.06.1990 - 20.03.1992

A.Ergin Okandeniz                                                                                         

08.06.2013 - 16.04.2018

İlhami Cebelli                                                                                              

16.04.2018-Halen Devam Ediyor.

 MECLİS BAŞKANLARI

 

Mehmet Çakır

         -       - 30.11.1954

Feyzullah Çarıkçı

06.12.1955 - 01.12.1959

M. Kamil Onas

01.12.1959 - 02.08.1960

Ahmet Akın

02.08.1960 - 27.12.1963

Gültekin Arda

27.12.1963 - 28.06.1966

Sıtkı Hamaskaya

28.06.1966 - 02.11.1966

İsmail Hançer

02.11.1966 - 03.12.1966

Hüseyin Yüksel

03.12.1966 - 24.11.1967

 

23.11.1968 - 27.04.1972

İsmail Olcay

24.11.1967 - 30.01.1968

Ömer Önal

30.01.1968 - 23.11.1968

Adnan Cengiz

27.04.1972 - 30.11.1972

Mahir Altan

30.11.1972 - 25.11.1975

Mecit Toksöz

25.11.1975 - 26.01.1978

Salih Barut

26.01.1978 - 31.01.1984

Atilla Erçetin

31.01.1984 - 30.05.1991

Halit Büyükkoru

19.06.1991 - 20.03.1992

 

05.12.1995 - 30.11.1999

Ali Rıza Bölükbaşı

        -        -            -

Hilmi Özhisar

20.03.1992 - 05.12.1995

 

30.11.1999 - 08.06.2013

   

M.Gürel Balkan

08.06.2013 - 25.03.2014

Zafer Girgin

25.03.2014 - 16.04.2018

Aytaç Aksoy

16.04.2018 – Halen Devam Ediyor.

 

Tweetle