Etkinlik Takvimi

Önceki Ay Ağustos 2024 Sonraki Ay
PZT SAL ÇAR PRŞ CUM CTS PAZ
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Gündem

DUYURU-2024 YILI AİDAT ÖDEMELERİ

Sayın Üyemiz 2024 yılı 1.taksit aidat ödemeleri başlamıştır


31-05-2024
İNDİRİM PROTOKOLÜ-SORİYENT E-TİCARET

LÜLEBURGAZ TSO ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİM PROTOKOLÜ

Odamız ile Soriyent E-Ticaret Ltd.Şti. indirim protokolü imzalanmıştır.


29-05-2024

Başkan'ın Mesajı


Üyelerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda/Borsa Akreditasyon sistemine dahil olarak standartlaştırmayı hedefliyoruz. Bu amaçla başladığımız Kalite Yönetimi sürecine 2011 yılında uygulamaya başladık ve TSE’den aldığımız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası alarak bu çalışmalarımızı belgelendirdik. Asıl hedefimiz olan akredite oda olmak için ise yaptığımız başvuru 2013 yılında TOBB tarafından kabul edildi ve Odamız 10. Dönem Oda/Borsa Akreditasyon Sistemindeki odalardan biri oldu. Amacı Türk Oda/Borsa Sisteminin; oda/borsalarımız arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi, oda sistemimizin iş dünyası nezdinde saygınlığının ve hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, oda sistemlerinin birbirine yakınlaşmanın sağlanması suretiyle Avrupa Oda/Borsa Sistemine uyumunun sağlanması olan bu sürece dahil olduğumuzda odamızın kalitesini uluslararası standartlara kavuşturmuş olacağız.

Akreditasyonun en önemli parçası olan Stratejik Plan, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2018- 2022 yılları arasındaki hedeflerini, bu hedeflere ulaşmak için yapacağı faaliyetleri, hem dışarıdan hem de içeriden Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nın nasıl değerlendirildiğini ortaya koyan bir belge oldu.

 Köklü bir geçmişe ve zengin bir birikime sahip olan Lüleburgaz’da yaşamak bizlere önemli fırsatlar sunarken, aynı zamanda, sorumluluğumuzu artırmaktadır. Ancak bu sorumluluk bilinci hedeflerimizi gerçekleştirme yolundaki kararlılığımızı da güçlendiriyor. Stratejik planımız bu sorumluluk ve kararlılığımızın bir ifadesidir.

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası olarak önemle üzerinde durduğumuz bir konu da, üyelerimizle olan ilişkilerimizdir. Bizler, tüm üyelerimize şeffaf, eşit ve tarafsız hizmet sunmak için varız. Bunu yaparken onlarla sağlıklı bir iletişim kurmayı önemsiyor, gereksinimlerinin karşılanması için elimizden geleni yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca çağımızın bir gereği olarak, bilgiye çabuk ulaşmaya, bu bilgiyi işlemeye ve hızlı bir şekilde üyelerimizle paylaşmaya özellikle dikkat ediyoruz.

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası da; küreselleşen dünyada, öncelikle bölgemizin, dolaylı olarak ülkemizin, gereken pozisyonu alabilmesi için, üyelerimizin geçirmesi gereken bu değişim sürecinde önderlik etmeyi kendimize asli görev olarak addetmekteyiz.

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Lüleburgaz’ın tüm değişim ve gelişim süreçlerinde etkin biçimde yer almayı hedeflemektedir.

Bu bağlamda, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nın daha da güçlenmesinin, Lüleburgaz’ın ekonomik, sosyal ve kültürel gelişiminde katkı sağlayacağı düşüncesinin ışığında, üyelerimizin ihtiyaçlarını anlayan ve beklentilerini karşılayan bir yaklaşımı temel alan 4 yıllık stratejik planımızı hazırladık. Stratejik Plan çalışmamızda, çağdaş yönetim anlayışı doğrultusunda, belirlediğimiz vizyona ulaşmak için, odamızın gücünün en üst düzeye çıkarılmasını amaçladık. Stratejik Plan çalışmalarımıza katkılarından dolayı tüm dış paydaşlarımıza, üyelerimize, Meclisimize, Yönetim Kurulumuza, çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunarım. Tüm üyelerimizi sevgiyle selamlar, mutluluklar dilerim.

 

İlhami CEBELLİ

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

Online İşlemler

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası online işlem hizmetlerinden faydalanabilirsiniz

Üye Arama

Belirli kriterlere göre üyelerimize ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

Online Eğitim

ABIGEM Online Eğitimlerimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz

Bilgi Edinme

Online bilgi edinme başvurusu yaparak sorularınızı / sorunlarınızı iletebilirsiniz

İş Adamı Rehberi

İş adamı rehberimiz ile online iş takvimi hakkında bilgi alabilirsiniz