Lüleburgaz  Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon denetiminden başarı ile geçti. Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası birimleri Türk Loydu Akreditasyonu denetçisi Olcay Koca, odanın akreditasyona uygunluğunu,birimlerdeki teknolojik değerlerin standartlara uygun bir şekilde kullanılıp kullanılmadığını, denetledi.

 Türk Loydu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yetkilendirilmiş bir kurum tarafından Türkiye genelinde odaları denetlemekle görevlendirildiği belirtildi. Türk Loydu Akreditasyon denetçisi Olcay KOCA, LTSO Yönetim kurulu toplantı salonunda Oda  personelleri ile görüşerek, odanın çalışmaları ve yapılması gereken hizmetlerle ilgili konuları görüştü. Koca, LTSO’da akreditasyona uygun şekilde hizmetlerin yapılması için gösterilen titiz çalışmaları gördü. LTSO Türk Loydu Akreditasyon sınavından da başarı ile geçerek, hizmet kalitesini daha ileriye götürmenin gayreti içerisinde olduğunu kanıtlamış oldu.

LTSO Başkanı İlhami Cebelli  ise, “Odamız gerek teknolojik gerekse sisteme uygun bir şekilde personellerimizin özverili gayretleri ile çalışıyor. Odamız Türkiye genelinde önemli bir kurum olan Türk Loydu, yürüttüğümüz çalışmaların karşılığı alarak Akreditasyon denetiminden başarı ile geçti. Tüm personelimizi kutluyorum” dedi.

Tweetle